Yaza Merhaba

5 Milyar Yolculuk Sevinci

Uber olarak, Dünya çapında 5 Milyar yolculuğu 20 Mayıs Cumartesi günü Türkiye saati ile 10:29:06 itibariyle eş zamanlı olarak başlayan 156 yolculuk ile tamamladık. Bu yolculuklardan biri de Bünyamin Bey tarafından İstanbul’da gerçekleştirildi. Bünyamin Aslıyüce’nin Rumeli Hisarında Sade Kahve’ye yapmış olduğu bir yolculuk Uber’in bu rekora ulaşmasını sağladı. Bünyamin Bey, Uber uygulamasını yaklaşık 5 aydır kullanıyor ve bu süre boyunca 700’den fazla yolculuk tamamladı.

5Milyar Yolculuk

uberXL Sürücü İftar Daveti

Ramazan’da uberXL sürücülerini ve eşlerini davet ettiğimiz iftar yemeğinde Topkapı Sosyal Tesisleri’nde buluştuk. 

Katılan herkese teşekkür ederiz.

Uber ve Türk Kızılayı İşbirliği ile Kan ve Gıda Bağışına Destek

Ramazan ayında, Türk Kızılayı ile yaptığımız iş birliği ile yardıma muhtaç bölgelere gönderilmek üzere yapılan gıda bağışına destek olduk ve kolilerce gıda bağışını yolculardan ücretsiz olarak alarak Türk Kızılayı’na teslim ettik

Gıda Bağışı

Bunun yanı sıra, yıl boyu belli tarihlerde geçerli olacak bir kampanya ile Türk Kızılayı kan bağışına destek olmak için kan bağışı yapmak isteyen kişilere, bağış merkezlerine ulaşmaları için yardımcı oluyoruz.

 

 

1000 TL referans için uberXL’e araç kayıt ettirin!

Araç referans kampanyamız ile uberXL’e araç yönlendirin, yönlendirdiğiniz araç 5,000 TL ciro yaptığında siz 500 TL kazanın, araç 10,000 TL ciro yaptığında araç sahibi ek 500 TL kazansın.

Ayın Sürücü Ortaklarını Tebrik ederiz!

  • İbrahim Ergin
  • Mehmet Gündoğdu
  • Adnan Şahin

Ve daha nice güzel yorumlar, yüksek puanlar….
Haziran ayında Uber yolcularınızı gitmek istedikleri yere güvenle ve keyifle ulaştırdığınız için tüm Sürücü Ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Sürücü Destek Merkezi Saatleri

Hafta içi her gün saat 10:00-17:00 arası yüz yüze destek ve araç kontrolü için Sürücü Destek Merkezini ziyaret edebilirsiniz. Aktif sürücülerimiz için Nef 09’da 7. Kat 146 numarada hizmet vermekteyiz.

Yeni kayıt olmak isteyen sürücüler için eğitim saatleri hafta içi her gün saat 11:00 ve 15:00 olarak gerçekleşmektedir. Yeni kayıt olacak sürücüler, sınav veya bilgi için gelen kişilere 2. Kat 51 numarada hizmet vermekteyiz.

Sürücü Destek Merkezi Adresi:  Nef 09 Sanayi Mahallesi Turan Sokak No:9, 4.Levent Kağıthane, Istanbul