Mayıs 2017

 

Nisan Ayı Sürücü Ortaklarını Tebrik ederiz!

  • Uğur Çakma (uberXL)

  • Yılmaz Mehmetoğlu (uberTAKSİ)    

  • İlhan Tunç (uberXL)

Ve daha nice güzel yorumlar, yüksek puanlar….
Nisan ayında Uber yolcularınızı gitmek istedikleri yere güvenle ve keyifle ulaştırdığınız için tüm Sürücü Ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Ayın Yolcu Yorumu

"Bir başka arabanın çarptığı kediye başına bir şey gelmesin diye 30 dakika boyunca (veteriner gelinceye kadar) özenle baktı. İnsanlığı için teşekkür ederim."

Yolculardan Gelen Övgüler

Yolcularınızın size teşekkürlerini sunabilmeleri için Uber uygulamasına yeni bir özellik ekledik. Yolculuğunuz sonunda 5 yıldız'a ek olarak yolcularınız size övgülerini iletebilecek. Kaliteli Hizmet, Uzman Yol Bilgisi, Mükemmel Müzikler, Kibar ve Profesyonel gibi rozetlerden birini seçecekler. Teşekkür etmenin bu güzel yanını uygulamanızda Puanlamalar alanına giderek keşfedebilirsiniz. 

Önerileriniz bizim için önemli ?

Aylık ajandanızın amacı sizlere keyifli haberler vermektir.  İçeriğini birlikte geliştirmek istiyoruz. Bu aylık ajandada görmek istediğini konuları Aylık Bülten Formundan bizimle paylaşabilirsiniz. 

Uber Destek Ekibine Ulaşın

Uygulama içinden tüm sorularınızı bize iletebilirsiniz
Yolculuk hakkında bir sorunuz mu var ilgili yolculuğu kazançlarınızdan bulun ve Yardım seçeneğinden bize bildirin

Alt Menüden Hesap’ı seçin Yardım sekmesine tıklayın ilgili alanı seçerek bilgi alabilir ve konuyu bizle paylaşabilirsiniz

Destek

Sürücü Destek Merkezi

İhtiyacınız olduğunda size yardımcı olmak için burdayız. Ofis saatlerimizde ofisimize gelip yüzyüze yardım alabilirsiniz. Bunun dışında uygulama içerisinden bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Ofis Saatlerimiz :

11:00 : Yeni sürücü ortaklarımız için sınav & eğitim
13:00 : Yeni araç kayıt
14:30 - 17:00 Tüm sorularınız için destek alabilirsiniz.